EUROLYGA 2023

„Baskonia“ namuose nepasipriešino „Anadolu Efes“ krepšininkams

Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (16/16) namuose 76:97 (22:32, 23:17, 8:28, 23:20) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (15/17).

Tadas Sedekerskis<br>R.Vilkelio nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Mar 28, 2024, 9:24 PM, atnaujinta Mar 29, 2024, 1:17 AM

Lemiamas tapo trečiasis rungtynių kėlinukas. Svečiai pirmaudami 52:47 surengė spurtą 13:0, o iki kėlinio pabaigos sugebėjo padidinti pranašumą iki 24 taškų (77:53).

Per lemiamą ketvirtį „Baskonia“ nesugebėjo sukurti intrigos ir patyrė pralaimėjimą.

Nugalėtojus į priekį vedė Shane’as Larkinas, kuris pelnė 28 taškus (3/4 dvit., 5/9 trit., 7/7 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

T.Sedekerskis per 24 minutes surinko 4 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 4 sugriebtus kamuolius, bloką ir 9 naudingumo balus.

„Baskonia“: Markusas Howardas 15, Codi Milleris-McIntyre'as 13, Nikos Rogkavopoulos 12.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 28, Willas Clyburnas 20, Ercanas Osmani 15.

Baskai yra laimėję 16 rungtynių iš 32 ir užima 9-ąją vietą.

Turkijos klubas turėdamas 15 laimėjimų rikiuojasi 10-oje pozicijoje, kuri leistu iškovoti paskutinį bilietą į įkrintamąsias rungtynes.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes laimėjo „Baskonia“ klubas rezultatu 87:80.